EMES-OST je dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá nákupem, prodejem, importem a exportem výpočetní techniky a s tím souvisejících služeb.

EMES-OST existuje na trhu již od roku 1998. Zpočátku se zaměřovala na import, prodej a výrobu specializovaných studiových monitorů. V současné době se naše činnost rozšířila na komplexní velkoobchodní prodej, import a export elektroniky a výpočetní techniky. Díky dlouhodobým zkušenostem a kontaktům v zahraničí dokážeme našim obchodním partnerům nabídnout nebo zprostředkovat výhodné a lukrativní obchodní příležitosti. Portfolio našich obchodovaných komodit se neustále rozšiřuje a spolu s ním roste i počet zákazníků a objem prodeje.

Naše firma je certifikovaným obchodním partnerem společnosti HEWLETT-PACKARD, jak pro oblast prodeje spotřebního materiálu, tak i hardware. Mezi další významné partnery patří společnosti INTEL, ESET, ACER, ASUS, TOSHIBA, SAMSUNG, SONY, LG.

Zabýváme se také tvorbou kvalitních a moderních internetových prezentací. Naším cílem je rozšířit pole působnosti firmám i na internet a tím přilákat nové, lukrativní zájemce o nabízené produkty.